cart0
Вода з унікальним мінеральним складом
Ми здійснюємо розлив води відразу ж на місці видобутку, що гарантує якість нашої продукції

На нашому комбінаті ми використовуємо автоматизовані сучасні лінії з розливу води

Якість води, що пропонує компанія ТОВ «АБК Дніпро» перевіряється на кожному етапі підготовки, відповідає світовим стандартам та гігієнічним вимогам

Здійснюємо доставку питної води до Кам'янського, Дніпра та регіонів додому, до офісу, на дачу, до шкіл та дитячих садків, тобто, у будь-яке зручне для Вас місце та час.

З повагою до природи
З глибоким усвідомленням відповідальності перед природою, яка подарувала нам такі скарбами, поєднуючи досвід та інновації, вибудовуючи найновішу культуру споживання канонічних алкогольних і безалкогольних напоїв, ми впроваджуємо норми якості, які стають еталоном. З честю і гідністю ми пропонуємо Вам продукцію “АБК Дніпро” – класику в інноваційному виконанні, яка вдало поєднує досконалість форми і ідеал смаку, яка є доречною та актуальною в будь-який час до будь-якої події.
Переваги співпраці з нами
Якщо ви вважаєте, що вся вода однакова, це не так. Ми розвіємо ваше бачення та переконаємо вас у тому, що доставка питної бутильованої води ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» набагато краща для організму, здоров'я, самопочуття кожного члена сім'ї, оскільки вода мінеральна з артезіанської свердловини, а не очищена водопровідна. Ми постійно стежимо за якістю води, яку пропонуємо нашим клієнтам, тому при замовленні нашої води ви отримаєте впевненість у використанні чистого природного продукту.

Для постійних клієнтів та перших замовників у нас діє гнучка система знижок, а також регулярно проводимо цікаві, вигідні акції. Безкоштовна доставка води додому – це вигідна пропозиція для людей, які хочуть користуватися чистою водою без домішок, яка має бездоганний смак.

Ми дбаємо про наших клієнтів, вивчає потреби своїх постійних та потенційних клієнтів. Ми допомагаємо у виборі та встановленні всього додаткового обладнання, надаємо послуги з його гарантійного та післягарантійного обслуговування. Регулярно оновлюємо асортименти супутніх товарів.
Що відрізняє нас від інших
- Унікальний натуральний природний склад.
- Доступна ціна та гнучка система знижок.
- Найоперативніша доставка, в т.ч. підйом на потрібний поверх.
- Можливість оформити замовлення у call-центрі або на сайті
- Можна оформити онлайн-замовлення 7 днів на тиждень, у т. ч. у святкові дні.
- Допомога в установці та експлуатації обладнання.
- Великий вибір супутніх товарів.
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми дуже цінуємо своїх клієнтів, тому що вони довірили найголовніше – своє здоров'я.

Якщо Ви цінуєте природність природного складу води – тоді нам є, що Вам запропонувати!

З нами доставка води буде безкоштовною, швидкою та якісною!
Дружній колектив професіоналів
Понад 128 осіб щодня задіяні у виробництві алкогольно-безалкогольної продукції комбінату
Обратиться к консультанту