cart0
Вода з унікальним мінеральним складом
Ми здійснюємо розлив води відразу ж на місці видобутку, що гарантує якість нашої продукції

На нашому комбінаті ми використовуємо автоматизовані сучасні лінії з розливу води

Якість води, що пропонує компанія ТОВ «АБК Дніпро» перевіряється на кожному етапі підготовки, відповідає світовим стандартам та гігієнічним вимогам

Здійснюємо доставку питної води до Кам'янського, Дніпра та регіонів додому, до офісу, на дачу, до шкіл та дитячих садків, тобто, у будь-яке зручне для Вас місце та час.

З повагою до природи
З глибоким усвідомленням відповідальності перед природою, яка подарувала нам такі скарбами, поєднуючи досвід та інновації, вибудовуючи найновішу культуру споживання канонічних алкогольних і безалкогольних напоїв, ми впроваджуємо норми якості, які стають еталоном. З честю і гідністю ми пропонуємо Вам продукцію “АБК Дніпро” – класику в інноваційному виконанні, яка вдало поєднує досконалість форми і ідеал смаку, яка є доречною та актуальною в будь-який час до будь-якої події.
Переваги співпраці з нами
Якщо ви вважаєте, що вся вода однакова, це не так. Ми розвіємо ваше бачення та переконаємо вас у тому, що доставка питної бутильованої води ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» набагато краща для організму, здоров'я, самопочуття кожного члена сім'ї, оскільки вода мінеральна з артезіанської свердловини, а не очищена водопровідна. Ми постійно стежимо за якістю води, яку пропонуємо нашим клієнтам, тому при замовленні нашої води ви отримаєте впевненість у використанні чистого природного продукту.

Для постійних клієнтів та перших замовників у нас діє гнучка система знижок, а також регулярно проводимо цікаві, вигідні акції. Безкоштовна доставка води додому – це вигідна пропозиція для людей, які хочуть користуватися чистою водою без домішок, яка має бездоганний смак.

Ми дбаємо про наших клієнтів, вивчає потреби своїх постійних та потенційних клієнтів. Ми допомагаємо у виборі та встановленні всього додаткового обладнання, надаємо послуги з його гарантійного та післягарантійного обслуговування. Регулярно оновлюємо асортименти супутніх товарів.
Що відрізняє нас від інших
- Унікальний натуральний природний склад.
- Доступна ціна та гнучка система знижок.
- Найоперативніша доставка, в т.ч. підйом на потрібний поверх.
- Можливість оформити замовлення у call-центрі або на сайті
- Можна оформити онлайн-замовлення 7 днів на тиждень, у т. ч. у святкові дні.
- Допомога в установці та експлуатації обладнання.
- Великий вибір супутніх товарів.
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми дуже цінуємо своїх клієнтів, тому що вони довірили найголовніше – своє здоров'я.

Якщо Ви цінуєте природність природного складу води – тоді нам є, що Вам запропонувати!

З нами доставка води буде безкоштовною, швидкою та якісною!
Дружній колектив професіоналів
Понад 128 осіб щодня задіяні у виробництві алкогольно-безалкогольної продукції комбінату
ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА ВИРОБНИЦТВА ВОДИ МІНЕРАЛЬНОЇ
Технологічний процес , який забезпечує випуск фасованих мінеральних вод відповідно до вимог ДСТУ 878-93 включає такі основні етапи:
1. Підйом води на поверхню землі. Каптаж джерела являє собою бурову свердловину глибиною 120м, яка забезпечує забір води в умовах надійної ізоляції від інших підземних вод.
2. Фільтрація через механічний фільтр. Фільтрування мінеральної води проводиться фільтруючими елементами, які мають дозвіл МОЗ України на використання для фільтрації.
3. Фільтрація через УФ фільтр. Мінеральна вода проходить УФ фільтр для очищення від можливих мікробіологічних організмів.
4. Зберігання води. Мінеральна вода зберігається спеціальних харчових резервуарах, які захищають воду від потрапляння сонячного світла та навколишнього середовища. Резервуари обладнані кранами для відбору води для хімічного та мікробіологічного аналізу.
5. Сатурація. Мінеральна вода виробляється як негазована так и сильногазована. Для цього вода додатково насичується двоокисом вуглецю в автоматичних сатураторах безперервної дії.
6. Фасування води здійснюється у пляшки ПЕТф на лініях розливу. Фасування проводиться з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог ДСанПіН 4.4.4.065-2000. Пляшки з мінеральною водою герметично закупорюються поліетиленовими кришками на автоматичних закупорювальних машинах, що забезпечує незмінність органолептичного, фізико-хімічного та мікробіологічного складу.
7. Бракераж. Готова продукція піддається обов’язковому бракеражу. Перевіряється прозорість води, наявність у ній сторонніх домішок, повнота наливу і герметичність закупорювання. Пляшки з виявленими дефектами відбраковуються.
8. Оформлення готової продукції. На ПЕТф пляшки наклеюють етикетки затвердженого зразку. Інформація на етикетці відповідає вимогам ДСТУ 878-93.
9. Пакування готової продукції. Відсортовані і обклеєні етикеткою пляшки формуються у транспортні паки обтягуванням термоусадочною плівкою підвищеної міцності. Паки по транспортеру поступають на склад готової продукції.
10. Транспортування в склад готової продукції та зберігання. Зберігання готової продукції здійснюється у спеціальних затемнених вентильованих складських приміщеннях при температурі від 2 до 25 0С. Продукція штабелюється у вертикальному положенні. Випробувальна лабораторія проводить вибіркову перевірку якості кожної партії готової продукції.
Звернутися до консультанта