cart0
ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА ВИРОБНИЦТВА ВОДИ МІНЕРАЛЬНОЇ

ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА ВИРОБНИЦТВА ВОДИ МІНЕРАЛЬНОЇ

Технологічний процес , який забезпечує випуск фасованих мінеральних вод відповідно до вимог ДСТУ 878-93 включає такі основні етапи:
1.Підйом води на поверхню землі. Каптаж джерела являє собою бурову свердловину глибиною 120м, яка забезпечує забір води в умовах надійної ізоляції від інших підземних вод.
2.Фільтрація через механічний фільтр. Фільтрування мінеральної води проводиться фільтруючими елементами, які мають дозвіл МОЗ України на використання для фільтрації.
3.Фільтрація через УФ фільтр. Мінеральна вода проходить УФ фільтр для очищення від можливих мікробіологічних організмів.
4.Зберігання води. Мінеральна вода зберігається спеціальних харчових резервуарах, які захищають воду від потрапляння сонячного світла та навколишнього середовища. Резервуари обладнані кранами для відбору води для хімічного та мікробіологічного аналізу.
5.Сатурація. Мінеральна вода виробляється як негазована так и сильногазована. Для цього вода додатково насичується двоокисом вуглецю в автоматичних сатураторах безперервної дії.
6.Фасування води здійснюється у пляшки ПЕТф на лініях розливу. Фасування проводиться з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог ДСанПіН 4.4.4.065-2000. Пляшки з мінеральною водою герметично закупорюються поліетиленовими кришками на автоматичних закупорювальних машинах, що забезпечує незмінність органолептичного, фізико-хімічного та мікробіологічного складу.
7.Бракераж. Готова продукція піддається обов’язковому бракеражу. Перевіряється прозорість води, наявність у ній сторонніх домішок, повнота наливу і герметичність закупорювання. Пляшки з виявленими дефектами відбраковуються.
8.Оформлення готової продукції. На ПЕТф пляшки наклеюють етикетки затвердженого зразку. Інформація на етикетці відповідає вимогам ДСТУ 878-93.
9.Пакування готової продукції. Відсортовані і обклеєні етикеткою пляшки формуються у транспортні паки обтягуванням термоусадочною плівкою підвищеної міцності. Паки по транспортеру поступають на склад готової продукції.
10.Транспортування в склад готової продукції та зберігання. Зберігання готової продукції здійснюється у спеціальних затемнених вентильованих складських приміщеннях при температурі від 2 до 25 0С. Продукція штабелюється у вертикальному положенні. Випробувальна лабораторія проводить вибіркову перевірку якості кожної партії готової продукції.

Звернутися до консультанта