cart0

Як правильно пити воду?

Організм до великої кількості води треба привчати, поступово збільшуючи норму. Звикання відбувається протягом одного-двох тижнів. Починати свій день краще зі склянки води ТМ «Царичанская» від «АКБ Дніпро» натще. Це запускає всі необхідні процеси в організмі та пробуджує його.

Пити під час їжі не рекомендується, оскільки це розбавляє шлунковий сік та розтягує шлунок. Волога потрібна шлунку для кращого засвоювання їжі, проте воду можна пити лише у помірних кількостях. Рекомендується пити воду за 20-30 хвилин до їди. Після їжі воду рекомендують пити через 3-4 години, якщо у раціоні були білкові продукти, і через 1,5-2 години – якщо рослинні продукти. Перевагу краще віддавати саме очищеній воді «Кристалл» чи мінеральній воді ТМ «Царичанская», «Петриківська» від «АКБ Дніпро», а не будь-яким іншим напоям. У ній немає калорій, ні солей, ні цукру, ні інших елементів, здатних нашкодити організму.

Якщо ви вирушаєте на активну прогулянку, то краще заздалегідь випити воду вдома, тому що в процесі ходьби посилюється процес потовиділення і, як наслідок, зневоднення. Вода має бути не холодною, а випивати її потрібно не залпом, а маленькими ковтками.

Важливо пам’ятати, що звичайна вода вимиває з організму як шкідливі речовини, а й корисні мікроелементи. Вибираючи мінерально-столову воду ТМ «Царичанская» і додавши до свого раціону більше корисних овочів, фруктів, горіхів та інших продуктів, багатих на вітаміни, ви уникнете цього негативного моменту.

Звернутися до консультанта