cart0

Як правильно зберігати воду?

Питну воду потрібно правильно зберігати.

Найбільш популярний спосіб зберігання – пластикові ємності. Друге місце посідає скляна тара. Скляні ємності роблять воду дорожчою і мають «тендітний» характер. Але багато хто вважає, що скляні пляшки більш екологічні, ніж пластикові ємності, вважаючи, що пластик надзвичайно шкідливий для здоров’я і «вбиває» корисні властивості питної води.

Але чи це так?

Багато залежить і від якості пластикових ємностей та від їх експлуатації.
Безпечними пластиковими ємностями для зберігання води є ПЕТ-пляшки з поліетилентерефталату. Така ємність не гнеться при натисканні на неї та тримає свою форму. Вся вода ТМ «Царичанская» від «АБК Дніпро» випускається лише в ємностях із поліетилентерефталату.

Для належного збереження всіх корисних властивостей води в ПЕТ-ємностях необхідно пам’ятати, що не можна зберігати ємності на відкритому сонці і при температурі понад 30°С.

Категорично не можна зберігати питну воду в тарі з меламіну – джерела формальдегіду. Така ємність має вигляд білого пластикового посуду і при постукуванні віддає глухим звучанням, будь-яке механічне пошкодження ємності активізує вироблення небезпечних речовин.

Ось чому важливо замовляти питну воду додому у надійних та перевірених постачальників. Тим більше, що доставка води ТМ «Царичанская», ТМ «Петриківська» та «Кристалл» від «АБК Дніпро» – доступний та оптимальний вибір усіх сучасних сімей. Так ви точно забезпечите себе чистим джерелом здоров’я та енергії.

Звернутися до консультанта